HABERLER

Yeni İlçe Müftümüz Mustafa Erdem

Adana’nın Saimbeyli İlçe Müftüsü iken, Osmaniye’nin Bahçe İlçe müftülüğüne atanan Müftü Mustafa Erdem yeni görevine başladı.

1968 Adana Kozan ilçesi Ilıca Köyü doğumlu olan Mustafa Erdem İmam-Hatiplik, Vaizlik, Elazığ/Alacakaya, Adana/Aladağ, Rize/Kalkandere, Adana/Saimbeyli de Müftülük; Kilis’te İl Müftü Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Saimbeyli İlçe müftülüğü görevinden 20.09.2021 tarihinde ayrılan Müftü Mustafa Erdem 01.10.2021 tarihinde Osmaniye/Bahçe İlçe Müftülüğü görevine başladı.

Göreve başladığı gün bir açıklama yapan, Bahçe İlçe Müftüsü Mustafa Erdem, “Allah (c.c)’nun insanlığı dünya ve ahiret saadetine ulaştırmak üzere gönderdiği son din İslâm’ın gönüllü hizmetçisi olarak atandığım Osmaniye ili Bahçe ilçesinde halkımıza en iyi din hizmeti sunma gayreti içerisinde olacağım. Misyonumuz sevecen, kuşatıcı, kucaklayıcı ve birleştirici olmaktır. Biz buradaki yapacağımız hizmetleri daha önceki çalıştığımız görev yerlerinde olduğu gibi kadirşinas cemaatimiz, vefakâr-cefakâr din gönüllüsü görevlilerimiz ve sağduyulu sivil toplum örgütlerimizle birlikte aynı şevk ve heyecanla ilçemize hizmet edeceğimize olan inancım tamdır. Allah (c.c) bizi bu kutlu yolda mahcup etmesin diye dua ediyor, saygı, sevgi ve muhabbetle tüm Bahçeli kardeşlerimi kucaklıyorum. Şu katiyen unutulmasın ki müftülük kapısı ve gönül kapısı sonuna kadar açık olan bir İlçe Müftüsü kardeşiniz vardır. Çalışmak bizden başarı Rabbimizdendir” dedi.

KERİM AKKAYA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı