HABERLER

Sorunları Kendi İçimizde Çözeceğiz

Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, esnaflarla bir araya geldi.

Bahçe Belediyesi Düğün Salonunda Pazartesi günü akşam esnaflarla buluşan Belediye Başkanı İbrahim Baz, “ilçemizde ki sorunları esnaf kardeşlerimizle beraber kendi içimizde çözeceğiz” dedi.

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Katılımın yoğun olduğu esnaflarla buluşma gecesine; Milli Eğitim Müdürü Üzeyir Aksoy, Ak Parti ilçe Başkanı Zekeriya Çelik, Tarım Orman Müdürü Ahmet Refik Müftüoğlu, sivil toplum örgütü temsilcileri, dernek başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Kuru Amir ve Müdürleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, bugüne kadar ilçeye yaptığı hizmetleri ve yapacağı hizmetler hakkında esnaf kardeşlere bilgi verdi.

Başkan Baz’ın konuşmasının ardından soru cevap kısmına geçildi. İlçede ki esnaflar sorunlarını dile getirdi. Belediye Başkanı da bunlara cevap verdi.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bahçe Esnaf Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı ve aynı zamanda Kızılay Bahçe Şube Başkanı Mustafa Adanır, yaptığı konuşmada ilçemizde ki vatandaşların A101, Şok, Bim değil de yerel esnaftan alışveriş yapmaları konusunda ve yerel esnafı desteklemek babında ricada bulundu. Hiç değilse esnaf arkadaşların kendileri arasında alışveriş yapmalarını istedi. Adanır, ilçeye ikinci bir Banka şubesi gelmesi konusunda çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Gecenin sonunda Belediye Başkanı, protokol üyeleri ve esnaflar hatıra fotoğrafı çektirdiler.

TÜRKBEY

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı