HABERLER

Osmaniye Milletvekilleri, Belediye Başkanları İle Buluştu

Ak Parti Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya Osmaniye ziyareti sırasında Düziçi İlçesi’nin Böcekli Beldesinde Belediye Başkanları ile bir araya geldi.

Böcekli Beldesinde Belediye Başkanları ile buluşan Milletvekili Kaya,  ilçe ve beldelerde yaptıkları ve yapacakları hizmetler konusunda bilgilendirme yaptı. Milletvekili Kaya, “Hizmetin en iyisini hak eden Osmaniyeli hemşerilerimizin daha iyi hizmetlerle yaşam standardının yükseltilmesi için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz dedi.”
Bir 10 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Milletvekili Kaya, “Ak Parti’mizin Belediyecilik anlayışı, daha önce eşi benzeri görülmemiş bir anlayışla,  gerek  Hizmet Belediyeciliği gerek Gönül Belediyeciliği ve gerekse Sosyal Belediyecilik alanlarında kendisini milletimize ispatlamış bir partidir. Hizmet noktasında hemşerilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Belediye Başkanlarımız gecesini gündüzüne katarak hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekliyor. Belediye Başkanlarımızla ve Belediye Meclis Üyelerimize şehir merkezlerinde, İl Genel Meclis Başkanımızla Ve İl Genel Meclis Üyelerimizle de köylerimizde yapımı devam eden hizmetlerimizi an an takip ediyor, bir taraftan da hemşerilerimizin yeni ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıyoruz.  Gerek Belediyelerimizin kendi projelerinin gerekse Bakanlıklarımızın İlimizde devam eden ve yapılması planlanan projelerinin hemşerilerimizle buluşturulması noktasında Bakanlıklarımızla koordineli olarak çalışıyor, İl Başkanımız, Milletvekilimiz ve tüm teşkilatımızla birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde bu hizmetlerin Osmaniyeli hemşerilerimize ulaştırılması için takibini yapıyoruz.

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Belediyelerimiz arasında işbirliğini artırarak hem proje üretimi hem de bu projelerin uygulanma sürecini daha da kısaltmak amacıyla tecrübe paylaşımını daha da güçlendirmeyi hedeflediklerini  ifade eden Milletvekili Kaya sözlerini; “Ak Parti olarak bizim bir derdimiz var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yirmi bir yılda sayısız projeyi  milletimizin ve Osmaniyeli Hemşerilerimizin hizmetine sunduk ve bu projelere yenilerini ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Allah, derdimizi, birlik ve beraberliğimizi arttırsın.” diye konuştu.

Haber Merkezi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı