HABERLER

Karakaya’ya Veda Yemeği

İlçemizde dört yıldır ilçe Jandarma Komutanı olarak görev yapan Üsteğmen Mustafa Karakaya’ya Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz tarafından veda yemeği verildi.

Bahçespor Sosyal Tesisleri Havuz başında verilen bu anlamlı veda yemeğine Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz ve Eşi Sümeyye Hanım, Cumhuriyet Savcısı Nesrullah Erdoğan ve eşi, Cumhuriyet Savcısı Yasin Türker, Emniyet Müdürü Cenk Ocaktürk, Ak Parti ilçe Başkanı Zekeriya Çelik, Bahçe Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Kocaer, İl Genel Melis Üyesi Ali Kılıç, Belediye Meclis Üyeleri, İlim Yayma Cemiyeti Bahçe Şube Başkanı Yüksel Korkmaz, Köy ve Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, Askeri Personel ve çok sayıda davetli katıldı.

Ev sahibi olarak Yemeği düzenleyen Belediye Başkanı İbrahim Baz, ilk konuşmayı yaptı. Konuşmasında: “İlçe Jandarma Komutanımız Üsteğmen Mustafa Karakaya 2017 yılından bu yana ilçemizde hizmet vermektedir.

Efendi Dürüst ve Disiplinli kişiliği ile hem görevinde başarıyı yakalamış hem de ilçemizde vatandaşlarımızın beğenisini kazanmış, arkasında güzel hizmetler bırakmıştır.

Kendisini tanımaktan memnun ve mutluyuz.

Kahramanmaraş Göksun ilçesinin böylesi bir değeri kazandığı için şanslı olduğunu düşünüyorum.

Komutanımızın yeni hizmet yerinde de başarılarının üstüne başarı katacağına inanıyor bu tayinin şahsına ve ailesine hayırlı olmasını diliyorum.

İlçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı da şükranlarımı sunuyorum.

Bu programın bir veda programı olmadığını bir vefa programı olduğunu bilmenizi istiyor komutanımızı ve kıymetli ailesini ileriki günlerde inşallah yeniden ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum.

Programda emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bahçe Cumhuriyet Savcısı Nesrullah Erdoğan da yaptığı konuşmada ilçemizden ayrılacak olan Jandarma komutan Mustafa Karakaya ile ilgili kişiliği ve meslek hayatında ki başarılarından dolayı kutlayarak yol açıklığı temennisinde bulundu.

Onuruna yemek düzenlenen ilçemizde ki görev süresi tamamlanıp, Kahramanmaraş’ın Göksün ilçesine tayini çıkan Üsteğmen Mustafa Karakaya’nın veda konuşmasında duygulu anlar yaşandı.

2017 yılından buyana ilçemizde Jandarma Komutanı olarak görev yapan Karakaya Bahçe ilçesinde herkes tarafından sevilen sayılan gönüllere taht kuran kişiliğiyle ve başarılarından dolayı ilçemizde unutulmayacak ve her zaman güzel bir şekilde anılacak.

ÜSTEĞMEN KARAKAYA’YA PLAKET

Üsteğmen Mustafa Karakaya’ya ilçede ki başarılarından dolayı bürokratlardan ve siyasilerden plaket takdimi yapıldı.

Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bahçe ilçe Jandarma Komutanı Mustafa Karakaya’nın ilçemizde ki dört yıllık görev süresinin dolmasının ardından Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesine tayinin çıkmasından dolayı şahsına verilen veda yemeğinde Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, Karakaya’ya üzeri ayetlerle işlenmiş bir kılıç ve plaket hediye etti.

Ak Parti ilçe Başkanı Zekeriya Çelikte ilçede ki dört yıllık hizmet süresi anısına plaket hediye etti. Bahçe Esnaf Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Adanır da plaket hediye etti. Bahçe Şoförler Otomobilciler Odası Başkanı M. Mehmet Kalenderoğlu’da Karakaya’ya plaket takdiminde bulundu.

İlçede ki İl Genel Meclis Üyeleri ve Muhtarlar adına plaket takdimini de Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Nurdoğan Çıngır yaptı.

Bir buçuk yıllık pandemi kısıtlamasının ardından Bahçespor Sosyal Tesisleri Yüzme Havuzunda açık alanda verilen veda yemeğinde insanlar bir araya gelerek hoş sohbet etme imkanı buldular ve yemeği organize eden Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz’a teşekkür ettiler.

Yemekten sonra ilçemizde ki görev süresi dolan Karakaya ile davetliler hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

Beyefendi kişiliğiyle tanıdığımız ilçe Jandarma Komutanımız Mustafa Karakaya beyefendiye BAHÇE’nin SESİ GAZETESİ olarak bundan sonraki Hayatında başarılar diliyoruz.

ÖZAY

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı