HABERLER

İlçemizin Medar-I İftiharları

Bahçe ilçesinin tanınmış kişilerinden Mehmet Topuz’un kızı Elife Topuz ile Sanayici tornacı Ali Yılmaz’ın oğlu Muhammet Mustafa Yılmaz’ın Avukatlık cübbelerini giyme töreni ve Avukatlık çalışma ruhsatları alma töreni Osmaniye Barosunda yapıldı.

Osmaniye Barosunda yapılan törene Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, Ak Parti ilçe Başkanı Zekeriya Çelik, Osmaniye Baro Başkanı Av. İbrahim Halil Yavuz Doğan, Emekli Albay Cemal Akyıldız, Bahçe Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Mustafa Adanır, Genç avukatlar Melek Topuz ve Muhammet Mustafa Yılmaz’ın aileleri katıldı.

Genç avukatların bu mutlu gününde Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, kısa bir konuşma yaparak onlara başarılar diledi.

Başkan Baz, “Genç avukatlarımız Elife Topuz ve Muhammet Mustafa Yılmaz için Osmaniye Barosu’nda ruhsat töreni düzenlendi Avukatlık stajını tamamlayarak avukatlık ruhsatı almaya hak kazanan genç avukatlarımız Elife Topuz ve Muhammet Mustafa Yılmaz, Osmaniye Barosunda düzenlenen törenle yemin ederek ruhsatını aldı. Genç avukatlarımız ailesinin ve meslektaşlarının katılımlarıyla gerçekleşen törende cübbesi Baro Başkanı Av. İbrahim Halil yavuz doğan tarafından giydirildi. Mesleğe yeni adım atan genç avukatlarımıza başarılı, uzun, kazançlı bir meslek hayatı diliyorum” dedi.

ÖZAY

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı