HABERLER

Hayırsever Ahmet Ceylan Anasınıfı Yaptırmak İçin Protokol İmzaladı

Emekli öğretmen Ahmet Ceylan’ın İlçemiz Cansan İlkokulu Bahçesine yaptıracak olduğu 2 derslikli anasınıfının protokolleri Valilik Makamında imzalandı.

Valilik Makamında düzenlenen imza törenine; İlimiz Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, İlçemiz Kaymakamı Salih Kalkan, Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Üzeyir Aksoy ve Hayırsever Ahmet Ceylan katıldı.

 

Protokol imzalarının ardından konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Evlatlarımızın en iyi eğitimi almalarını çok önemsiyoruz. Bugün protokol imzalarını attığımız Bahçe ilçesinde ki Cansan İlkokulu Bahçesine yapılacak olan Anasınıfımızın çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum.  Emekli Öğretmenimiz Ahmet Ceylan Beyefendiye teşekkür ediyorum” dedi.

İlçemizin tanınmış simalarından Ceylan muhasebenin işletmecisi emekli Öğretmen Ahmet Ceylan ve değerli eşi Elif Ceylan’ın bu örnek davranışları Bahçe ilçesinde de saygıyla ve takdirle karşılandı.

Hayırsever Ceylan ailesi “biz, ülkemizde ki çocukların daha iyi bir eğitim almalarını ve vatana millete hayırlı evlatlar olarak yetişmelerini çok istiyoruz. Bizde gücümüz yettiğince eğitime destek olmak için ilçemizde ki Cansan İlkokulu bahçesine annem Sultan Ceylan ve Eşim Elif Ceylan’ın isimlerinin yaşaması için buraya iki derslikli bir Anasınıfı yaptıracağız. Sayın Osmaniye Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz ve Kaymakamımız Salih Kalkan ile birlikte protokol imzaladık. Diğer prosedürlerde tamamlanınca inşallah en kısa zamanda inşaatına başlayacağız. Yaptıracak olduğumuz Anasınıfının ismi “Elif Sultan Ceylan Anasınıfı ”  olacak.” dedi.

Bizde BAHÇE’nin SESİ Gazetesi olarak hayırsever Ceylan ailesine bu anlamlı hayırlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Allah hayırlarını kabul etsin.

ÖZAY

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı