HABERLER

Hastane İhalesi 22 Nisan’da

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından ilçemize yapılacak olan 50 yataklı Devlet Hastanesinin İhalesi 22 Nisan’da Ankara da yapılacak.

Bir 1 kişi görseli olabilir

Bahçe ilçemize yeni yapılacak olan Devlet Hastanesi Bodrum + zemin + üç kat olarak inşaa edilecek. Hastane inşaatı yer tesliminden sonra 700 gün içerisinde yani yaklaşık iki yıl gibi bir süre içerisinde bitirilmesi planlanıyor.

İhaleyi alan firmaya Sözleşmenin imzalanmasından itibaren 10 gün içerisinde yer teslimi yapılacak.

50 yataklı Bahçe Devlet Hastanesi yapımı ile ilgili bir açıklama yapan Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, “uzun süredir üzerinde hassasiyetle durduğumuz ve titizlikle çalıştığımız 50 Yataklı Bahçe Devlet Hastanemizin nihayet İhalesini Nisan ayında yapıyoruz.

Hastanemizin 3 boyutlu görsellerini de sosyal Medyadan ve ilçe Gazetemizde siz değerli vatandaşlarımızla daha önce de paylaşmıştık. Hem Milletimizin hem Halkımızın yararına olacak hizmetlerde desteğini biran olsun esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya, Osmaniye Milletvekillilerimiz Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya’ya, Osmaniye İl Sağlık Müdürümüze, Ak Parti Osmaniye İl Başkanımıza, Bahçe Ak Parti ilçe Başkanımıza ve bu projede emeği geçen burada ismini zikredemediğim herkese şükranlarımız sunuyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

ÖZAY

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı