HABERLER

Bolat’a Anlamlı Veda

Osmaniye İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat’ın emekliye ayrılması münasebetiyle Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz tarafından Bahçe Belediyesi Düğün Salonunda yemekli veda programı düzenlendi.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

 

Uzun yıllar Devletin çeşitli kademelerinde üst düzey idareci olarak görev yapan Mustafa Bolat Kahramanmaraş İl Özel İdare Genel Sekreterliğinden Osmaniye İl Özel İdare Genel Sekreterliğine atanmış ve uzun yıllar Osmaniye de Genel Sekreter olarak görev yapmıştı.

Aslen Bahçeli olan Mustafa Bolat, Bahçe ilçesine ve Köylerine büyük hizmetleri olmuş, yanına giden hemşerilerinin dertlerine derman, yaralarına merhem olup, onların Osmaniye Valiliğinde ve Kamu Kurumlarında olan işlerini çözmek için elinden geleni yapmıştır.

Mustafa Bolat’ın emekliye ayrılması Bahçe için bir kayıp olsa da sevenlerinin gönlünde taht kurması onu uzun yıllar unutturmayacak.

Bahçe halkı Mustafa Bolat’ın başarılı çalışmalarını siyasette de görmeyi temenni ederek, Bolat’ın böyle bir girişimde bulunduğu zaman kendisinin yanında olup, desteklerini esirgemeyeceklerini belirttiler.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Mustafa Bolat’ın veda yemeğine Belediye Başkanı İbrahim Baz, İlçe Emniyet Müdürü Cenk Ocaktürk, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Karakaya, İlçe Tarım Müdürü Ahmet Müftüoğlu, İlçe Özel İdare Müdürü Nurdoğan Çınkır, AK Parti İlçe Başkanımız Zekeriya Çelik, MHP İlçe Başkanı Zeynel Kadıoğlu, İl Genel Meclisi Üyeleri Ali Kılıç, İbrahim Akkuş, Belediye Meclis Üyeleri,  Mahalle ve Köy Muhtarları katıldı.

MUSTAFA BOLAT’A PLAKET

Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mustafa Bolat’a günün anlamına binayen plaket takdiminde bulundu.

Başkan Baz, “Bu vesileyle bir kez daha ilimize ve İlçemize yapmış olduğu hizmetlerden ötürü genel sekreterimize teşekkür ediyor bundan sonraki hayatında sağlık ve esenlik diliyorum” dedi.

Mustafa Bolat’a Ak Parti Bahçe ilçe Başkanı Zekeriya Çelik, İl Genel Meclis Üyeleri Ali Kılıç ve İbrahim Akkuş ta birer plaket takdim ederek, emeklilik hayatında sağlık ve mutluluk dileklerinde bulundular.

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

ÖZAY

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı