HABERLER

Başkan Baz’a Esnaflardan Tam Not

Bahçe Esnaf ve Sanatkârlar Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerinde tüm adaylara aynı mesafede duran Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz’ın bu hareketi esnaflardan tam not aldı ve gönüllerde taht kurdu.

Bahçe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Genel Kuruluna katılan Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, üç adaya da başarılar diledi.

 

Kazanan Halkımız, kazanan Esnafımız, kazanan ilçemiz olsun diyen Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, üç adaya da aynı mesafede olduğunu adam gibi duruşuyla sergiledi. Son günlerde ki ilçemizde ki kamuoyunu meşgul eden esnaf ve sanatkârlar odası seçimlerinde Belediye Başkanı İbrahim Baz’ın örnek davranışı ve bu duruşu hem adaylardan hemde esnaflardan takdir topladı.

Üç adayında Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üye listelerinin her Siyasi Partiye gönül vermiş kişilerden oluşması seçime farklı bir güzellik katarak, hiçbir şaibeyi ve Siyasi ayrımcılığa mahal bırakmadı.

Başkan Baz, Bahçe Esnaf ve Sanatkârlar Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimini kazanan kim olursa olsun ilçemiz için hayırlı uğurlu olsun dedi.

K.AKKAYA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı