HABERLER

Basın İlan Kurum’undan İlçemize Ziyaret

Basın İlan Kurum (BİK) Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı ve şube personellerinden Emre Şahin Bahçe ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

05 Nisan 2021 tarihinde Adana’da ki görevine başlayan BİK Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı ile beraber Şube Çalışanlarından Emre Şahin ilçedeki ilk ziyaretleri Bahçenin Sesi Gazetesinin sahibi Ertuğrul Doğan’a oldu ve ilçenin tek gazetesi hakkında bilgi aldılar.

BAŞKAN BAZ’a  ZİYARET

Basın İlan Kurum Adana Şube Müdürü Çetin ORANLI ve Emre ŞAHİN Bahçenin sesi gazetesi sahibi Ertuğrul Doğan ile beraber Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz’ı makamında ziyaret ettiler. Gerçekleştirilen ziyarette Adana Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler verilerek, kurumlararası işbirliği ile teknolojik gelişmelerin yazılı basına etkileri karşısında basını desteklemek adına yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Bir 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Basın ilan kurumunun ilan portalı olan ilan.gov.tr hakkında Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz’ı bilgilendirdiler.

Basın İlan Kurum Adana Şube Müdürü Çetin ORANLI ve Emre Şahin Belediye ziyaretinin ardından Bahçe’nin Sesi Gazetesi sahibi Ertuğrul Doğan’ın ev sahipliğinde ilçede ki tarihi Agcabey Cami, Uyuzluk Şifa Pınarı gibi ilçede ki tarihi yerleri gezdiler.

K.AKKAYA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı