Uncategorized

MHP Seçim Bürosunu Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi Bahçe Belediye Başkan Adayı Ömer Okan Fettahlıoğlu, seçim bürosunu açtı.

Atatürk Caddesi üzerinde ki seçim bürosunun açılışına Milliyetçi Hareket Partisi eski Milletvekili ve şuan genel başkan danışmanlığı yapan Ruhi Ersoy, MHP  İl Başkanı ve yönetimi, Bahçe ilçe Başkanı Zeynel Mete Kadıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Bahçe Ülkü Ocakları başkanı Suat Üstün, teşkilatta bugüne kadar ilçe Başkanlığı yapmış eski ilçe Başkanları, eski belediye Başkanları Abdurrezzak Kadıoğlu, Murat Altundiş,Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili aday adayı Bülent Yanıktepe,  il Genel Meclis Üyesi adayları, Belediye Meclis Üyesi Adayları,Mahalle ve Köy temsilcileri çok sayıda Milliyetçi Hareket Partili hanımefendi ve beyefendiler katıldı.

Dualarla yapılan açılışın ardından Akdeniz Mehteran takımı gösterilerini sundu. Milliyetçi Hareket Partisi Bahçe ilçe başkanı Zeynel Mete Kadıoğlu ev sahipliği yaparak açılışa katılanlara hoş geldin konuşması yaptı.

Daha sonra kürsüye çıkan Belediye Başkanı adayı Ömer Okan Fettahlıoğlu, çoşkulu kalabalığı karşı yaptığı konuşmada 31 Martta sandıklardan çıkacak olan sizlerin oyu ile Allah’ın izniyle Belediye Başkanlığı alacaklarını söyledi.

E. DOĞAN

Show More

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close