Uncategorized

Siyasette Özlenen Tablo

Cumhur İttifakı ile siyasette yeni bir sayfa açan Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi 31 Martta yapılacak yerel seçimlerde çoğu il ve ilçelerde Cumhur İttifakının ruhuna uygun olarak yerel seçimde de İttifaka girdi.

Osmaniye ilinde İttifak kurularak Milliyetçi Hareket Partisinin adayı Kadir Kara’ya oy verecek olan Ak Partililer, Osmaniye’nin ilçelerinde de kendi adaylarını çıkarsalar da ilçelerde seçimler ittifak havasında geçiyor.

Bahçe ilçesinde Ak Parti Belediye Başkan adayı ve şuan ki Belediye Başkanı Adayı Milliyetçi Hareket Partisi seçim bürosunu ziyaret ederek MHP’nin adayı Ömer Okan Fettahlıoğlu’na başarılar diledi.

MHP seçim bürosunu ziyaret eden Başkan Baz’a Ak Parti ilçe Başkanı Mehmet Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Milliyetçi Hareket Partisinde ise Belediye Başkan Adayı Ömer Okan Fettahlıoğlu, İlçe Başkanı Zeynel Mete Kadıoğlu, Ülkü Ocakları Başkanı Suat Üstün, İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Akkuş ve birçok partili, Ak Partili misafirlere ev sahipliği yaptı.

MHP seçim bürosunda ki bu sıcak kaynaşmada her iki Belediye Başkan adayları 31 Martta yapılacak yerel seçimlerde birbirlerine başarılar dilediler. İlçede yapılacak olan bu seçimin dostluk havasında geçmesi vatandaşlarda da takdir topladı.

Belediye Başkanı İbrahim Baz, ziyaret ile ilgili yaptığı konuşmada şunları belirtti: “AK Parti ilçe teşkilatımız ile birlikte MHP Seçim Bürosu’nu ziyaret ederek hem parti teşkilatına hem de Belediye Başkan Adayı Ömer Okan Fettahlıoğlu’na başarılar diledik. Bizleri ağırlayan MHP Bahçe İlçe Başkanı Zeynel Mete Kadıoğlu ve MHP Belediye Başkan Adayı Ömer Okan Fettahlıoğlu başta olmak üzere MHP ilçe teşkilatına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu sürecin bir siyasi yarış değil hizmet yarışı olduğunu bir kere daha vurgulayarak 31 Mart Yerel Seçimleri’nin ilçemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

E. DOĞAN

Show More

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close