Uncategorized

Sanayi Esnafından Başkan Baz’a Tam Destek

Bahçe Belediye Başkanı İbrahim BAZ, sanayi esnafını ziyaret edip sorunlarını dinleyerek sıkıntıları yerinde tespitini yaptı. Bunun karşılığında Sanayi esnafı Başkan’a tam destek olacaklarını belirttiler.

Bahçe Sanayi Sitesi’nde bulunan esnafla bir araya gelen Başkan İbrahim BAZ, esnafın sıkıntılarını dinleyip, hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaf tarafından oldukça sıcak karşılanan Başkan BAZ, esnafla sohbet edip sorunlarını ve taleplerini not alarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çözüm konusunda elinden geleni yapmaya çalışacağını söyledi. Göreve geldiği günden itibaren esnaf ve vatandaşlarla beraber olan Belediye Başkanı BAZ: “Gerek mahallelere yaptığımız ziyaretlerde vatandaşların görüşleri, gerekse esnaflarımızın görüş ve önerileri bizlerin çalışmalarına ışık tutmaktadır. Sizlerin sorunları bizlerin sorunlarıdır. Çözüm bulunması noktasında hep yanınızdayız” dedi.

Esnaflarımız dükkanlarının önüne parke yapılmasını istedi biz bunun üzerine bu isteklerini ivedilikle yerine getirdik diyerek, “Esnaf ve vatandaşların görüş ve önerilerini her zaman önemsediklerini belirtti. Vatandaş ve esnaf ziyaretlerimiz bu kapsamda önemlidir, işittiğimiz her sıkıntının hızla çözümünü sağladık. Birlik ve beraberlikten güç doğacağını belirtti ayrışmak zayıflatır birleşmek güçlendirir bir ve beraber olursak sorunları daha kolay çözeriz” dedi.

Sanayi sitesi başkanı Cengiz GÖL yaptığı konuşmada,” Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun çok güzel hizmetler yaptı. Gerçekten toz ve topraktan, kir ve pislikten bizi imkanları ölçüsünde kurtardı” dedi.

Sanayi çevresine yapılan parke ve alt yapı çalışması için teşekkür eden Cengiz GÖL Başkanımızın Ziyaretlerinden ve hizmetlerinden son derece memnunuz dediler. Sanayi sitesi esnafı Kalan 2 blok arasının parke taşı döşemesinin yapılmasını talep etti. Başkan BAZ yapılması sözünü vererek siteden ayrıldı.

E. DOĞAN

Show More

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close