Uncategorized

Birlik Beraberlik Günü

Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’nun da katıldığı Birlik Beraberlik yemeğinde önemli mesajlar verdi.

Bahçe Belediyesi Düğün Salonunda ki Birlik Beraberlik yemeğine Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’nun yanı sıra ilçe Jandarma Komutanı Mustafa Karakaya, Emniyet Müdür Vekili Onur Ali Mutluay, İlçe milli Eğitim Müdürü Üzeyir Aksoy, ilçe Tarım Müdürü Ahmet Refik Müftüoğlu, Ak Parti ilçe Başkanı Mehmet Açıkgöz, İl Genel Meclis Üyesi Ali Kılıç, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Soylu, Emekli ve Çalışan Din Görevlilerimiz, Sivil Toplum Kuruluşları, Muhtarlar, İlçe Milli Eğitim şube Müdürleri ve Okul Müdürleri katıldı.

İkram edilen yemeğin ardından yemek duasını emekli imam Ökkeş Demir yaptırdı. Belediye Başkanı İbrahim Baz, yaptığı konuşmasında “uzun süredir planladığımız bir etkinliği hayata geçirdik. Burada emekli ve çalışan din görevlilerimizi, Muhtarlarımızı, Okul Müdürlerimizi bir araya getirerek; güzel bir kaynaşma ortamı sağladık. Bundan sonra da böyle etkinlikleri devam ettireceğiz” diyerek yaptığı projeler hakkında bilgi verdi.

Kerim AKKAYA

Show More

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close