Uncategorized

Bahçe’ye “UĞUR”lu Olsun

İlçemize yeni açılan UĞUR Eczanesi Bahçe’ye hayırlı uğurlu olsun.

Uzun yıllar Bahçe Devlet Hastanesinde Eczacı olarak görev yapan Aybeniz AYSEN ASLAN hanımefendi tarafından Bahçe ilçesine beşinci Eczane açıldı.

Devlet Bahçeli Bulvarı ilçe Emniyet Müdürlüğü yanında ki Uğur Eczanesinin açılış kurdelesini  Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, İlçe Kaymakamı Müfit Gültekin,  Belediye Başkanı İbrahim Baz hep birlikte kestiler.

Açılışa Bahçe Devlet Hastanesi Müdürü, Başhekimi ve çalışanları, Osmaniye Eczacılar Odası Başkanı, Bahçe Sağlık Grup Başkanı, Siyasi Partilerin Belediye Başkan Aday Adayları, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeleri, ilçemizde faaliyete gösteren diğer eczaneler v çok sayıda davetli katıldı.

Yağmurlu bir havada yapılan eczane açılışında davetliler her ne kadar ıslansalar da fazla yağmura aldırış etmediler.

Bahçelievler Cami İmamı Cezmi Hayta’nın okuduğu Kur’an-ı Kerim’in ardından hep birlikte dualar okundu.

Belediye Başkanı İbrahim Baz, yaptığı konuşmada 2019 yılının ilk işyeri açılışını yaptıklarını belirterek hayırlı, uğurlu olsun dileklerinde bulundu.

İlçe Kaymakamı Müfit Gültekin de açılışta yaptığı konuşmada bugün böyle yağmurlu, hayırlı ve bereketli bir günde açılışını yaptığımız işyerimizin sahibi Sayın Aybeniz hanımı kutluyorum.  İnşallah Eczaneye muhtaç olmayalım ama Eczanesiz de kalmayalım. Sağlık çok önemli Allah eksikliklerini göstermesin. Bu işyerinin açılışına da gelen misafirlere de hoş geldiniz diyorum. Hayırlı, bol bereketli olsun diliyorum.

Osmaniye Ak Parti Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu da yaptığı konuşmasında, İnşallah bu işyerinde bol bereketli, helal kazançlar diliyorum Temennilerinde bulundu.

Bizde BAHÇE’nin SESİ GAZETESİ olarak Uğur Eczanesine hayırlı, Uğurlu olsun diyoruz.

E. DOĞAN

Show More

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close