Uncategorized

Başkan İbrahim Baz Kamu Kurumlarını Ziyaret Etmeye Devam Ediyor.

Bahçe Belediye Başkanı İbrahim BAZ,  Kamu Kurumlarını ziyaret etti.

Belediye Başkanı İbrahim BAZ, Kamu Kurumlarını ziyaret ederek idareci ve çalışanlar ile sohbet etti. Başkan BAZ,   İlçe Tarım Müdürlüğü , İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü yöneticilerini ve kurum çalışanlarını ziyaret etti. Daha sonra Osmaniye  İl Müftülüğünü AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Açıkgöz ve İl Genel Meclis Üyemiz Sayın Ali Kılıç ile birlikte ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretlerinin ardından açıklama yapan Başkan BAZ, “Kamu Kurumlarımızla her zaman iş birliği içerinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ortaklaşa yaptığımız etkinliklerimizle her zaman ilçemize faydalı işler yapmaya çalışıyoruz. Bu birlikteliğimizi gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizle istişare ediyor, pekiştiriyoruz. Bahçemize katkı sağlayacak olan her türlü projenin ve çalışmanın arkasında yer alıyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel ve yaşanabilir bir ilçe haline getireceğiz ” dedi.

Güncel konular, gelişmeler ve ülke gündemi içerikli sohbet sonrası, Başkan BAZ, “Bahçe’deki tüm kurumlarla dayanışma içindeyiz. Sorunları birlik ve beraberlik içinde çözerek, çalışmalarımızı yürütmekteyiz” dedi. Başkan BAZ, bazı ortak projelerde Tüm kurumlarımız ile birlikte çalışmaktan duyacağı memnuniyeti dile getirdi. İlçemiz ile ilgili karşılıklı hoş sohbetin ardından Kurum Yöneticilerimiz ve çalışanları kendilerine yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Belediye Başkanı BAZ’a teşekkürlerini ifade ettiler. Sohbetin ardından ziyaret çektirilen fotoğraflarla sonlandırılmış oldu.

Başkan BAZ “Bu kapsamda önümüzdeki günlerde ilçemizdeki tüm kurumlarımıza bu ziyaretlerimizi yaparak hem hizmetlerimizi anlatacağız, hemde kurum çalışanlarının Belediyemizin hizmetleri hakkındaki görüş, öneri ve taleplerini dinleyeceğiz” dedi.

Belediye Basın

Show More

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close